Zjistit dostupnost

Apartmány U Mluvících Kamenů & Ekozahrada

Ubytování Brtníky


Naše ubytování se nachází v klidné lokalitě, v krásné, nedotčené přírodě na hranici Národního parku České Švýcarsko a CHKO Lužických hor v Labských pískovcích. Naše 3 apartmány a 2 maringotky jsou velmi komfortní a tvořené s láskou a vášní k designu a krásným věcem.., pyšníme se obrovskou hektarovou, eko zahradou :-) jsme ubytování s duší, v klidu a komorně...
 
Jsme ekologičtí:
  • používáme koupelnovou kosmetiku, která nepoškozuje lidské zdraví, ani neškodí přírodě
  • máme ekozahradu, nepoužíváme žádné chemické látky, hnojiva, pesticidy
  • pereme a uklízíme s eko drogerií, koupelny provoňujeme éterickými oleji, důkladně třídíme odpady
  • jsme téměř soběstační (energie, voda)
 
V letních měsících nabízíme relaxaci v bazéně se slanou vodou nabitou minerály z moře, které velice prospívají zdraví, bez škodlivého chlóru. K prohloubení relaxace si můžete objednat masáže od certifikovaných a kvalifikovaných masérek, které Vás namasírují přímo u nás/rezervujte při objednávce, nebo Vám nabídneme kontakt na Thai masáž, kousek od nás.. Pokud chcete uniknout ruchu měst, přijeďte k nám, v jednom domě máme pouze tři apartmány. Do Národního parku můžete jít od nás pěšky.

Recenze hostů

Krásný a příjemný pobyt . Zahrada vhodná pro děti.

Hodnocení    -  Zuzana

Absolutní klid, naprostý komfort, překrásná a rozlehlá zahrada. Velmi pohodlné postele, spí se jako v pohádce ( a to ticho!). Neskutečně milá paní majitelka i celá její rodina. Cítili jsme se jako na návštěvě u rodinných přátel. Velmi výhodná poloha aprtmánů pro návštěvu Českého Švýcarska, národní park začíná takřka za humny.

Hodnocení    -  Kateřina

Perfektní atmosféra a klid.

Hodnocení    -  Nikol Jehlová

Líbilo se nám vše. Krásná zahrada nás nadchla svým půvabem již při našem příjezdu. Vše bylo přirozené, člověk měl pocit jako by byl v ráji. Tiny House předčil naše očekávání. Originální, vkusný, útulný s nevtíravým luxusem. K dispozici jsme měli ohromný kus zahrady jen pro sebe, vlahá rána s paprsky vycházejícího slunce a rosou všude kolem byla jedinečným zážitkem, za kterým se určitě vrátíme. Paní majitelka byla velmi vstřícná, milá a ochotná. Krásně jsme si odpočinuli, ještě jednou moc děkujeme.

Hodnocení    -  David

Kdo hleda klid a pohodu, zde ji najde. Nadherna velka zahrada. Krasny vybeh pro deti, prijemny bazen. Vstricna pani majitelka. Krasna priroda a spoustu moznosti na vylety. Dekujeme

Hodnocení    -  Kateřina

Děkujeme za pěkný víkend a vstřícnost

Hodnocení    -  Tereza Fialová

Klidné prostředí, prostorné pokoje, ochotní majitelé, super zahrada, vlastní grilovací místo ...

Hodnocení    -  Karolina

Novinky

Nový 1 ložnicový apartmán Moonrise

Otevíráme nový apartmán pro 4 osoby, velmi prostorný 

Zobrazit detail

Bazén se slanou vodou

V létě je pro Vás na zahradě připravený bazén se slanou vodou s minerály z Mrtvého moře.

Zobrazit detail

Nové webové stránky

Prohlédněte si naše nové webové stránky. Budeme rádi za každé doporučení ke zlepšení.

Zobrazit detail