Zjistit dostupnost

Apartmány a maringotky U Mluvících Kamenů & Ekozahrada

Ubytování s duší v Brtníkách


Vítejte na našem webu, děkujeme velmi za zájem..
kde vždy nabízíme ty nejlepší ceny pro své hosty, pokud najdete někde výhodnější cenu, prosím, dejte nám vědět, uděláme pro Vás speciální nabídku..
Naše ubytování se nachází v klidné lokalitě, v krásné, nedotčené přírodě na hranici Národního parku České Švýcarsko a CHKO Lužických hor v Labských pískovcích.
Naše 3 apartmány a 2 maringotky /celk.kapacita 19 lůžek jsou komfortní a tvořené s láskou a vášní k designu a krásným věcem.., pyšníme se obrovskou hektarovou, eko zahradou(malým parkem), částečně pěstěnou, částečně divokou, jsme ubytování s duší, v klidu a komorně...
dva apartmány se nacházejí v 1.patře(Sunset a Sunrise), 3.apartmá v přízemí (Moonrise), maringotka a tiny house mají obě své soukromí na opačné straně zahrady, hosté se tedy vzájemně neruší, k oběma minidomečkům si můžete objednat horký sud a/nebo domácí,romantické, zdravé snídaně(i bez lepku, a vege),  zahrada je dostatečně veliká na cvičení tchi-kungu,jogy atp., slunění, piknikování, koupání ve slaném bazénu, grilování, čtění knih ve stínu vzrostlých stromů, a posezení na lavičkách při vínku...
 
Jsme e k o l o g i č t í:
  • používáme koupelnovou kosmetiku, která nepoškozuje lidské zdraví, ani neškodí přírodě
  • máme ekozahradu, s mnoha vzrostlými stromy a keři, část našeho pozemku jsou louky, nepoužíváme žádné chemické látky, hnojiva, pesticidy
  • pereme a uklízíme s eko drogerií, důkladně třídíme odpady
  • jsme částečně soběstační (energie, voda), voda je kvalitní, pitná, z vrtu, energii nám vyrábí fotovoltaické panely, na zahradě máme velký FV panelový tracker otáčející se za světlem a celoročně sbírající energii, kterou ukládáme do bateríí, když zbyde, vyhříváme tím i bazén..., vytváříme tedy nižší uhlíkovou stopu
 
V letních měsících nabízíme relaxaci v bazéně se slanou vodou nabitou minerály z moře, které velice prospívají zdraví, bez škodlivého chlóru. K prohloubení relaxace si můžete objednat masáže od certifikovaných a kvalifikovaných masérek, které Vás namasírují přímo u nás/rezervujte při objednávce, nebo Vám nabídneme kontakt na Thai masáž, kousek od nás.., termální lázně jsou v blízkém okolí a procedury wellness si také můžete objednat v Nobilis Tilia, kam se dostanete od nás za 30min pěšky, lesem. Pokud chcete uniknout ruchu měst, přijeďte k nám, v jednom domě máme pouze tři apartmány. Do Národního parku můžete jít od nás pěšky.
Chcete u nás oslavovat? výročí svatby, narozeniny, rozlučky se svobodou, svatby, zásnuby..
můžeme nabídnout: dort, krásné zákusky, víno bez siřičitanů, Proccesso, šampaňské.., květinu od vyhlášené místní květinářky, koupel v horkém masážním sudu, masáž, slavnostní romantickou snídani a dárkový voucher..

Recenze hostů

Ubytování v modré maringotce a v minidomečku je zážitek, kus romantiky, obojí vkusně a účelně zařízené. Paní majitelka velice vstřícná, příjemná, na všem jsme se bez problémů domluvili. Vřele doporučuji !!!

Hodnocení    -  Anonym

Perfektní atmosféra a klid.

Hodnocení    -  Nikol Jehlová

Apartmány jsou moc hezky zařízeny a poskytují veškerý komfort a soukromí. Majitelé jsou milí a vstřícní, o dům a zahradu se evidentně s péčí a láskou starají. Okolí je kouzelné, příroda nádherná. Zahradu hlídá úžasný sametový kočičí elegán Floppy. Víkend jsme si tu krásně užili, děkujeme a rádi zase přijedeme.

Hodnocení    -  Lenka Bednářová

Ubytování v krásné přírodě, v okolí velké množství výletů, skvělá domluva s majiteli. Příjemně teplá voda v bazénu, dostatečně velká zahrada pro aktivity s dětmi. Děkujeme za pěkně strávený týden dovolené.

Hodnocení    -  Aleš

Líbilo se mi úplně vše. Neskutečně úžasní a ochotní majitelé, vše bylo na jedničku.

Hodnocení    -  Hana

Příjemné a komfortní ubytování ve stylovém tiny house, parádní koupání ve slaném bazénu, dostatek soukromí i nápomocní majitelé :)

Hodnocení    -  Petra

moc hezké zázemí

Hodnocení    -  Kateřina