Zjistit dostupnost

Apartmány a maringotky U Mluvících Kamenů & Ekozahrada

Ubytování s duší v Brtníkách


Vítejte na našem webu, děkujeme velmi za zájem..
kde vždy nabízíme ty nejlepší ceny pro své hosty, pokud najdete někde výhodnější cenu, prosím, dejte nám vědět, uděláme pro Vás speciální nabídku..
Naše ubytování se nachází v klidné lokalitě, v krásné, nedotčené přírodě na hranici Národního parku České Švýcarsko a CHKO Lužických hor v Labských pískovcích.
Naše 3 apartmány, 2 minidomky a 1 maringotka /celk.kapacita 21 lůžek jsou komfortní a tvořené s láskou a vášní k designu a krásným věcem.., pyšníme se obrovskou hektarovou, eko zahradou(malým parkem), částečně pěstěnou, částečně divokou, jsme ubytování s duší, v klidu a komorně..., můžete si objednat snídaně...
dva apartmány se nacházejí v 1.patře(Sunset a Sunrise), 3.apartmá v přízemí (Moonrise), maringotka a tiny housy mají všechny své soukromí na opačné straně zahrady, hosté se tedy vzájemně neruší, ke všem si můžete objednat krásné, zdravé a výživné, domácí snídaně, k Blue beauty a Tiny house On the rocks navíc koupel v horkém, masážním sudu,  zahrada je dostatečně veliká na cvičení tchi-kungu,jogy atp., slunění, piknikování, koupání ve slaném bazénu, grilování, čtění knih ve stínu vzrostlých stromů, a posezení na lavičkách při vínku...
 
Jsme e k o l o g i č t í:
  • používáme koupelnovou kosmetiku, která nepoškozuje lidské zdraví, ani neškodí přírodě
  • máme ekozahradu, s mnoha vzrostlými stromy a keři, část našeho pozemku jsou louky, nepoužíváme žádné chemické látky, hnojiva, pesticidy
  • pereme a uklízíme s eko drogerií, důkladně třídíme odpady
  • jsme částečně soběstační (energie, voda), voda je kvalitní, pitná, z vrtu, energii nám vyrábí fotovoltaické panely, na zahradě máme velký FV panelový tracker otáčející se za světlem a celoročně sbírající energii, kterou ukládáme do bateríí, když zbyde, vyhříváme tím i bazén..., vytváříme tedy nižší uhlíkovou stopu
 
V letních měsících nabízíme relaxaci v bazéně se slanou vodou nabitou minerály z moře, které velice prospívají zdraví, bez škodlivého chlóru. K prohloubení relaxace si můžete objednat masáže od certifikovaných a kvalifikovaných masérek, které Vás namasírují přímo u nás/rezervujte při objednávce, nebo Vám nabídneme kontakt na Thai masáž, kousek od nás.., termální lázně jsou v blízkém okolí a procedury wellness si také můžete objednat v Nobilis Tilia, kam se dostanete od nás za 30min pěšky, lesem. Pokud chcete uniknout ruchu měst, přijeďte k nám, v jednom domě máme pouze tři apartmány. Do Národního parku můžete jít od nás pěšky.
Chcete u nás oslavovat? výročí svatby, narozeniny, rozlučky se svobodou, svatby, zásnuby..
můžeme nabídnout: dort, krásné zákusky, víno bez siřičitanů, Proccesso, šampaňské.., květinu od vyhlášené místní květinářky, koupel v horkém masážním sudu, masáž, slavnostní romantickou snídani a dárkový voucher..

Recenze hostů

Strávili jsme zde krásný týden. Naprostý klid. Zajímavé cíle, úžasná příroda a turisty zatím tolik neobjevená. Domácí perfektní. Děkujeme.

Hodnocení    -  Anonym

Velmi příjemné a klidné místo se spoustou možností na výlety do přírody.

Hodnocení    -  Anonym

Děkujeme za pěkný víkend a vstřícnost

Hodnocení    -  Tereza Fialová

Vše vyladěno do posledního detailu. Obdivuji soukromí a krásnou přírodu. Moc příjmení majitelé.

Hodnocení    -  Renáta

Vše bylo perfektní. Ubytování čisté a velmi příjemné, majitele vstřícní a velmi milí. Mužů jen doporučit. Moc rada se někdy vrátím.

Hodnocení    -  Anonym

Líbilo se nám naprosto vše, skvělý byl bazén se slanou vodou, obrovská zahrada vč možnosti grilování a venkovního posezení, milá a vstřícná ubytovatelka. Apartmán naprosto čistý a dostatečně vybavený, zařízený s citem pro detail... Vzhledem k horkému letnímu počasí jsme uvítali chladný apartmán v přízemí . Doporučuji každému!!

Hodnocení    -  Petr Matouš

Pobyt se nám velmi líbil. Vše bylo v naprostém pořádku. Paní a pan domácí jsou velmi příjemní. Pokud někdo touží po klidném a příjemném místě, tak zde je na správném místě. Aleš a Hana.

Hodnocení    -  Aleš