Zjistit dostupnost

Apartmány U Mluvících Kamenů & Ekozahrada

Ubytování Brtníky


Naše ubytování se nachází v klidné lokalitě, v krásné, nedotčené přírodě na hranici Národního parku České Švýcarsko a CHKO Lužických hor v Labských pískovcích. Naše 3 apartmány a 2 maringotky jsou velmi komfortní a tvořené s láskou a vášní k designu a krásným věcem.., pyšníme se obrovskou hektarovou, eko zahradou :-) částečně pěstěnou, částečně divokou, jako menší park, jsme ubytování s duší, v klidu a komorně...dva apartmány se nacházejí v 1.patře(Sunset a Sunrise), 3.apartmá v přízemí (Moonrise), maringotka a tiny house mají obě své soukromí na opačné straně zahrady, hosté se tedy vzájemně neruší, k oběma minidomečkům si můžete objednat horký sud a/nebo domácí snídaně ve vege nebo farm verzi.., zahrada je dostatečně veliká na cvičení tchi-kungu,jogy atp., slunění, piknikování, koupání ve slaném bazénu, grilování, čtění knih ve stínu vzrostlých stromů, a posezení na lavičkách při vínku...
 
Jsme ekologičtí:
  • používáme koupelnovou kosmetiku, která nepoškozuje lidské zdraví, ani neškodí přírodě
  • máme ekozahradu, nepoužíváme žádné chemické látky, hnojiva, pesticidy
  • pereme a uklízíme s eko drogerií, koupelny provoňujeme éterickými oleji, důkladně třídíme odpady
  • jsme téměř soběstační (energie, voda)
 
V letních měsících nabízíme relaxaci v bazéně se slanou vodou nabitou minerály z moře, které velice prospívají zdraví, bez škodlivého chlóru. K prohloubení relaxace si můžete objednat masáže od certifikovaných a kvalifikovaných masérek, které Vás namasírují přímo u nás/rezervujte při objednávce, nebo Vám nabídneme kontakt na Thai masáž, kousek od nás.., termální lázně jsou v blízkém okolí a procedury wellness si také můžete objednat v Nobilis Tilia, kam se dostanete od nás za 30min pěšky, lesem. Pokud chcete uniknout ruchu měst, přijeďte k nám, v jednom domě máme pouze tři apartmány. Do Národního parku můžete jít od nás pěšky.

Recenze hostů

Příjemné, klidné prostředí, apartmán prostorný, útulně zařízený, ochotná a velmi milá paní majitelka. Určitě se ještě vrátíme, bylo zde hezky.

Hodnocení    -  Eva

Kdo hleda klid a pohodu, zde ji najde. Nadherna velka zahrada. Krasny vybeh pro deti, prijemny bazen. Vstricna pani majitelka. Krasna priroda a spoustu moznosti na vylety. Dekujeme

Hodnocení    -  Kateřina

Vše vyladěno do posledního detailu. Obdivuji soukromí a krásnou přírodu. Moc příjmení majitelé.

Hodnocení    -  Renáta

Krásný a příjemný pobyt . Zahrada vhodná pro děti.

Hodnocení    -  Zuzana

Apartmány jsou moc hezky zařízeny a poskytují veškerý komfort a soukromí. Majitelé jsou milí a vstřícní, o dům a zahradu se evidentně s péčí a láskou starají. Okolí je kouzelné, příroda nádherná. Zahradu hlídá úžasný sametový kočičí elegán Floppy. Víkend jsme si tu krásně užili, děkujeme a rádi zase přijedeme.

Hodnocení    -  Lenka Bednářová

Krásný velký apartmán, veliká zahrada s mnoha možnostmi posezení, grilování a koupání. Úžasná je i poloha - na kraji vesnice, přímov přírodě. Velké možnosti na krásné výlety.... Skvělá je i blízkost vlaku a autobusu.... KRÁSNÉ MÍSTO NA DOVOLENOU!

Hodnocení    -  Eva

Příjemné a komfortní ubytování ve stylovém tiny house, parádní koupání ve slaném bazénu, dostatek soukromí i nápomocní majitelé :)

Hodnocení    -  Petra

Novinky

1.11.2023 otevíráme zimní minidomeček Winter Tiny house On the rocks

 nově v provozu kouzelný mini-domeček od 1.11.23-31.3.2024, ve stylu advent, útulno, hygge, Vánoce..

Zobrazit detail