Zjistit dostupnost

Apartmány U Mluvících Kamenů & Ekozahrada

Ubytování Brtníky


Naše ubytování se nachází v klidné lokalitě, v krásné, nedotčené přírodě na hranici Národního parku České Švýcarsko a CHKO Lužických hor v Labských pískovcích. Naše 3 apartmány a 2 maringotky jsou velmi komfortní a tvořené s láskou a vášní k designu a krásným věcem.., pyšníme se obrovskou hektarovou, eko zahradou :-) částečně pěstěnou, částečně divokou, jako menší park, jsme ubytování s duší, v klidu a komorně...dva apartmány se nacházejí v 1.patře(Sunset a Sunrise), 3.apartmá v přízemí (Moonrise), maringotka a tiny house mají obě své soukromí na opačné straně zahrady, hosté se tedy vzájemně neruší, k oběma minidomečkům si můžete objednat horký sud a/nebo domácí snídaně ve vege nebo farm verzi.., zahrada je dostatečně veliká na cvičení tchi-kungu,jogy atp., slunění, piknikování, koupání ve slaném bazénu, grilování, čtění knih ve stínu vzrostlých stromů, a posezení na lavičkách při vínku...
 
Jsme ekologičtí:
  • používáme koupelnovou kosmetiku, která nepoškozuje lidské zdraví, ani neškodí přírodě
  • máme ekozahradu, nepoužíváme žádné chemické látky, hnojiva, pesticidy
  • pereme a uklízíme s eko drogerií, koupelny provoňujeme éterickými oleji, důkladně třídíme odpady
  • jsme téměř soběstační (energie, voda)
 
V letních měsících nabízíme relaxaci v bazéně se slanou vodou nabitou minerály z moře, které velice prospívají zdraví, bez škodlivého chlóru. K prohloubení relaxace si můžete objednat masáže od certifikovaných a kvalifikovaných masérek, které Vás namasírují přímo u nás/rezervujte při objednávce, nebo Vám nabídneme kontakt na Thai masáž, kousek od nás.., termální lázně jsou v blízkém okolí a procedury wellness si také můžete objednat v Nobilis Tilia, kam se dostanete od nás za 30min pěšky, lesem. Pokud chcete uniknout ruchu měst, přijeďte k nám, v jednom domě máme pouze tři apartmány. Do Národního parku můžete jít od nás pěšky.

Recenze hostů

Kdo hleda klid a pohodu, zde ji najde. Nadherna velka zahrada. Krasny vybeh pro deti, prijemny bazen. Vstricna pani majitelka. Krasna priroda a spoustu moznosti na vylety. Dekujeme

Hodnocení    -  Kateřina

Jedinečná atmosféra díky vytříbenému vkusu majitelky. Jednoduše-KRÁSA????????❤️

Hodnocení    -  Zdeňka

U mluvících kamenů se nam líbil skvělý přístup majitelů ,nemáme jim co vytknout.

Hodnocení    -  Josef Pavlík

Čisto, milí a vstřícní majitelé, prostorné plně vybavené apartmány, útulné místo. Místo pro parkování, dobrá výchozí pozice na výlety, dostali jsme super info o možnostech, kam vyrazit. Můžeme jen doporučit.

Hodnocení    -  Alena S.

Strávili jsme zde krásný týden. Naprostý klid. Zajímavé cíle, úžasná příroda a turisty zatím tolik neobjevená. Domácí perfektní. Děkujeme.

Hodnocení    -  Anonym

Klidné prostředí, prostorné pokoje, ochotní majitelé, super zahrada, vlastní grilovací místo ...

Hodnocení    -  Karolina

Ubytování v modré maringotce a v minidomečku je zážitek, kus romantiky, obojí vkusně a účelně zařízené. Paní majitelka velice vstřícná, příjemná, na všem jsme se bez problémů domluvili. Vřele doporučuji !!!

Hodnocení    -  Anonym

Novinky

Nový 1 ložnicový apartmán Moonrise

Otevíráme nový apartmán pro 4 osoby, velmi prostorný 

Zobrazit detail

Bazén se slanou vodou

V létě je pro Vás na zahradě připravený bazén se slanou vodou s minerály z Mrtvého moře.

Zobrazit detail